MAJOR PRODUCTS

The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English

bg_1.png
1.png

KURUMSAL

Yüzde yüz yerli sermaye ile 2020 yılında kurulan Babylon Tarım, verimli Mezopotamya topraklarına serpilen her bir tohumun filizlenmesiyle elde ettiği ürünleri, günümüz teknolojilerini kullanarak sofralarda eşsiz lezzetler ve yeni deneyimlere dönüştürüyor. Yurt içi ve yurt dışı pazarda kısa bir süre içerisinde güven inşa eden Babylon Tarım ürünleri; TSE Belgesi, Gıda Üretim İzni, İSO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.

bg_2.png
2.png

VİZYON

Besin değeri yüksek, kaliteli Babylon Tarım ürünlerini yurt içi ve yurt dışı pazarda yaygınlaştırmak. Tüketicilerin sağlıklı yaşam yolculuklarında; doğayı ve ekolojik dengeyi korumak, sürdürülebilir tarım politikalarına katkıda bulunmak. Ürünlerimizde farklılıklar yaratarak sofralarda yeni deneyimler sunmak.

bg_5.png
3.png

MİSYON

Doğayı ve ekolojik dengeyi koruyarak, sürdürülebilir, geliştirilebilir tarım politikalarıyla Mezopotamya toprakları ve doğasının hak ettiği ince işçilikle ürünlerin sürekliliğini sağlamak. Yurt içi ve yurt dışında yaşayan her bireyin sağlıklı beslenme tercihinde, mümkün olan en uygun fiyat politikasıyla erişebileceği marka olmak.

bg_4.png
4.png

AR-GE

Yüksek besin değeri olan bulgur, sorgül buğdayı, stevia, moringa, mercimek ve nohut Babylon Tarım ürünleri; yasal mevzuatların gerekliliğine uyarak ve müşteri odaklı geliştirilir. Mardin topraklarının doğal kaynakları en verimli şekilde kullanılarak elde edilen ürünler; hijyenik, güvenli ve helal koşullarda üreticiden tüketiciye ulaştırılır.